STRZELCY Z ZST MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!

STRZELCY Z ZST MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!

28 marca 2019r.

Sympatycy i członkowie Szkolnego Koła LOK, odnieśli kolejny niekwestionowany sukces podczas V Wojewódzkich Mistrzostw Strzeleckich z broni pneumatycznej, organizowanych z okazji obchodów 450- lecia Unii Lubelskiej.

Nasi szkolni strzelcy zdeklasowali rywali, zajmując I miejsce w kategorii drużynowej wśród szkół ponadpodstawowych. Na najwyższym podium stanęli:  
Bartosz Kaniewski, Hubert Kaniewski, Kacper Klimkowski.  W zmaganiach indywidualnych  II miejsce zajął Bartosz Kaniewski, a  III miejsce Hubert Kaniewski. Warto zaznaczyć, że uczniowie doskonalą swoje umiejętności na zajęciach dodatkowych, trenując na co dzień w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Dragon” pod kierunkiem pana Jana Dąbskiego, instruktora strzelectwa sportowego.

Udział naszych uczniów w imprezie zorganizowanej przez ZW Ligi Obrony Kraju w Lublinie, nad którą honorowy Honorowy Patronat objęli  Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin, Związek Piłsudczyków RP oraz Lubelski Związek Strzelectwa Polskiego, to nie tylko rywalizacja sportowa, ale też wyjątkowa lekcja wychowawcza kształtująca postawę patriotyczną  i propagująca ideę obronności kraju.

 

Młodym strzelcom gratulujemy sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *