UCZNIOWIE  NASZEJ SZKOŁY  W KADRZE NARODOWEJ  NA  MISTRZOSTWA  EUROPY

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY W KADRZE NARODOWEJ NA MISTRZOSTWA EUROPY

maj 2019r.

Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie kraju na zawodach najwyższej rangi ( igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata i Europy). Uczniowie naszej szkoły Ewelina Kaczyńska i Szymon Szymonowicz  spełnią te marzenia już za kilkanaście dni.  Na początku czerwca br.  dostąpią zaszczytu  reprezentowania Polski  w Mistrzostwach  Europy  Juniorów ( 18-20 lat) w zapasach. Tegoroczna rywalizacja o europejski czempionat z udziałem krajowych reprezentacji z terenu całej Europy  rozegrana zostanie w Hiszpanii. Szymon i Ewelina jako członkowie kadry narodowej zrealizowali perspektywiczne plany przygotowań  do Mistrzostw Europy Juniorów, biorąc udział w  zgrupowaniach kadry narodowej oraz licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Prezentując wysoką formę, spełnili kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych dla grupy juniorów imprezy w tegorocznym sezonie.

Uzdolnionym sportowo uczniom naszej szkoły życzymy udanych startów na hiszpańskich matach.