EWELINA KACZYŃSKA MISTRZYNIĄ POLSKI W ZAPASACH

EWELINA KACZYŃSKA MISTRZYNIĄ POLSKI W ZAPASACH

kwiecień 2019r.

Wspaniały sukces na zapaśniczych matach odniosła uczennica naszej szkoły Ewelina Kaczyńska. Podczas rozgrywanych w Międzyzdrojach   Mistrzostw Polski Juniorek zdobyła tytuł mistrzyni Polski. W drodze do złotego medalu Ewelina odniosła kolejno trzy zwycięstwa,  pokonując zdecydowanie swoje rywalki. Tytuł Mistrzyni Polski w znacznym stopniu zwiększa szanse tej utalentowanej zawodniczki  na reprezentowanie naszego kraju podczas zbliżających się Mistrzostw Europy Juniorek w Hiszpanii, które odbędą się w pierwszej dekadzie czerwca.

Gratulujemy Mistrzyni zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *