EWELINA KACZYŃSKA na podium w Rumunii

EWELINA KACZYŃSKA na podium w Rumunii

maj 2019r.

Wielki sukces  na zapaśniczych matach Rumunii odniosła uczennica naszej szkoły Ewelina Kaczyńska. Po zdobyciu pod koniec  kwietna tytułu mistrzyni  Polski  została powołana do reprezentacji naszego kraju  na  Międzynarodowy Turnieju Juniorek  Dumitru Pirvulescu& Vasile Lorga, który został rozegrany w Bukareszcie w dniach 3-5 maja. Ewelina, prezentując wysoką formę,  pokonała  reprezentantki  Kazachstanu i Turcji. W pojedynku  o złoty medal uległa reprezentantce  Niemiec i ze srebrnym medalem stanęła na drugim  stopniu  rumuńskiego podium. Sukcesem, dniesionym w Rumunii, Ewelina w znacznym stopniu powiększyła swoje szanse  na zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski wyjeżdżającej na  Mistrzostwa Europy ,które na początku czerwca  rozegrane zostaną w Hiszpanii.

Gratulując Ewelinie dotychczasowych sukcesów, życzymy jej dalszych udanych występów na ogólnopolskich i międzynarodowych  arenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *