Narodowy Dzień Sportu w Chełmie

Narodowy Dzień Sportu w Chełmie

wrzesień 2019r.

Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach Narodowego Dnia Sportu odbyły się Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych Barbary Baluk. Patronat na siódmą już edycją Narodowego Dnia Sportu objął minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Polski Komitet Olimpijski. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego, a uroczystego otwarcia imprezy dokonał wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie Janusz Najda. Najlepsza szóstka zawodników nagrodzona została pucharami i nagrodami rzeczowymi. Najszybciej dystans 900 m.  pokonał  Wiktor Sosiński. Drugą lokatę zajął Remigiusz Zazula, a na trzecim miejscu bieg ukończył Adam Kuryś. Kolejne pozycje zajmowali: Kamil Wróbel, Hubert Maculewicz, Łukasz Nafalski.

Opiekunami młodych pasjonatów sportu  i organizatorami zawodów byli : Mirosław Marzec, Mieczysław Czwaliński, Zdzisław Biały,Dariusz Jabłoński i Leszek Leśniak.