Niekwestionowany sukces młodzieży ZST w strzelectwie pneumatycznym

Niekwestionowany sukces młodzieży ZST w strzelectwie pneumatycznym

kwiecień 2019r.

30 kwietnia uczeń naszej szkoły Bartosz Kaniewski zajął pierwsze miejsce w Lubelskim Finale Wojewódzkim 58. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich ,,O SREBRNE MUSZKIETY 2019″ w kategorii indywidualnej chłopców. Natomiast drużyna w składzie: Bartosz Kaniewski, Paweł Kaniewski i Hubert Kaniewski zajęła drugie miejsce w kategorii drużynowej chłopców, przegrywając walkę o pierwsze miejsce tylko jednym punktem. Organizatorem zawodów wojewódzkich był Lubelski Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie.  Zawody odbyły się w Puszczy, na nowej strzelnicy LOK. 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *