SZYMON SZYMONOWICZ – MISTRZEM POLSKI W ZAPASACH

SZYMON SZYMONOWICZ – MISTRZEM POLSKI W ZAPASACH

marzec 2019r.

Wspaniały sukces na zapaśniczych matach odniósł uczeń naszej szkoły Szymon Szymonowicz.

Podczas rozgrywanych w Radomiu Mistrzostw Polski Juniorów w imponujący sposób zdobył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym. To już piąty tytuł mistrzowski zdobyty przez tego utalentowanego sportowca w rywalizacji  grup młodzieżowych.

W drodze do złotego medalu Szymon odniósł kolejno cztery zwycięstwa, pokonując zdecydowanie swoich rywali. Prezentując wyśmienitą formę, zapewnił sobie start w zbliżających się Mistrzostwach Europy Juniorów, które na początku czerwca zostaną rozegrane w Hiszpanii.

Warto dodać, że drugi złoty medal dla Chełma zdobył ubiegłoroczny absolwent naszej szkoły Michał Biskupski, który, podobnie jak Szymon, prezentował wysoką formę i pewnie kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa.

Gratulujemy naszym wychowankom i życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *