Uczniowie ZST honorowo oddawali krew

Uczniowie ZST honorowo oddawali krew

listopad 2019r.

Dnia 07.11.2019 roku uczniowie klas 2BM, 3SM, 3I, 3KE, 3IM, 3G, 3 BM, 4GEM, 4SM, 4KI, 4S oddali honorowo krew w ramach udziału Zespołu Szkół Technicznych w XVII Edycji Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych, Pomaturalnych i Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”.

W Rejonowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Chełmie pod profesjonalną opieką zespołu medycznego, którym kieruje  Pan dr Tomasz Jankowski, oddali krew uczniowie: Sadlej Karol, Samoluk Adrian, Jóźwiak Damian , Popielnicki Krystian, Bojczuk Bartosz, Karpowski Jakub, Sadowska Ewa, Lewandowski Damian, Zalewski Jakub, Oworus Alan, Małysz Łukasz, Piróg Bartosz, Lipko Jakub, Woźniak Filip, Głąb Kacper, Skibiński Damian, Litwin Paweł, Radzichowski Damian, Palestrant Sebastian, Przemysław Gil, Jędruszak Jakub, Budzyński Jakub, Bielak Kamil, Kaszczuk Patryk, Rebizant Piotr, Kielech Michał, Wach Mateusz, Kasprzak Dawid, Boryń Bartłomiej, Humin Damian, Kaczorowski Kacper, Śmigielski Oskar, Tokarczuk Gabriel.   

Szkoła od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w corocznych edycjach Turnieju organizowanego przez Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża „Młoda krew ratuje życie” w trzech kategoriach:

  1. Najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa.
  2. Najwyższy wskaźnik aktywności uczniów.
  3. Największa ilość oddanej krwi