
„Dziedzictwo Natury” – wysoka lokata w konkursie przyrodniczo-łowieckim
- Wysłane przez Redaktor Treści ZST
- Kategorie Wiadomości, Wydarzenia
- Data 2026-05-16
14 maja 2026 r. uczeń klasy 3 I – Adrian Reguła – reprezentował naszą szkołę w międzyszkolnym etapie Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego „Dziedzictwo Natury”, organizowanego we współpracy z instytucjami zajmującymi się edukacją przyrodniczą i leśną, m.in. Nadleśnictwem Chełm. Konkurs promuje wiedzę z zakresu ochrony przyrody, ekologii oraz dziedzictwa przyrodniczego regionu.
Adrian, jako finalista etapu szkolnego, zakwalifikował się do II etapu konkursu, który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie. Uczeń wykazał się dużą wiedzą i zaangażowaniem, zajmując wysokie 4 miejsce oraz otrzymując dyplom uznania.
Do konkursu ucznia przygotowywała p. Edyta Koszałka.
Serdecznie gratulujemy Adrianowi osiągniętego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji przyrodniczych!








