Dyrektor szkoły - mgr Barbara Baluk

V-ce dyrektor szkoły - mgr Janusz Najda

JĘZYK POLSKI

Monika Dymel

Renata Jokisz –Rogucka

Beata Świderska

Elżbieta Wiewiór

JĘZYK ANGIELSKI

Magdalena Bajkowska

Agata Suchań

Katarzyna Krzyżak

Katarzyna Łusiak

Waldemar Mierzwa

JĘZYK NIEMIECKI

Joanna Kępka

Alicja Krzywińska

Aneta Misiewicz

GEOGRAFIA

Ewa Koziej

CHEMIA

Janina Mikulska

BIOLOGIA

Beata Mulsanowska

WIEDZA O KULTURZE

Renata Jokisz –Rogucka

Anna Szubartowska

MATEMATYKA

Dorota Lubaś

Edyta Sawosz

Anna Makuch

Wiesław Mazur

Radosław Bielak

FIZYKA I ASTRONOMIA

Marcin Dąbrowski

Janusz Najda

Teresa Ziarkowska

JĘZYK ROSYJSKI

Dorota Seneczko-Babicz

Mariola Wnukowska

HISTORIA

Barbara Kossak

Anna Szubartowska

Mariusz Śliwa

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Anna Szubartowska

Mariusz Śliwa

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Jacek Wnętrzak

RELIGIA

Ks. Mariusz Kruk

Wiesław Jezierski

Ireneusz Wojtaszak

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Joanna Kępka

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Mariola Wnukowska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zdzisław Biały

Dariusz Jabłoński

Mirosław Marzec

Andrzej Pieńkowski

Joanna Wadowska

 

INFORMATYKA

Elżbieta Lipska

Marcin Dąbrowski

Mariusz Śliwa

ETYKA

Anna Bartoszewska

PLASTYKA

Małgorzata Durko-Wojtaszak

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

Grzegorz Prus

Emil Stachel

Ireneusz Wojtaszak

Grzegorz Jegorow

 

TECHNIK ELEKTRYK

Anna Kotuła-Dybek

Marek Politowski

Wojciech Sienkiewicz

Leszek Szumski

TECHNIK ELEKTRONIK

Andrzej Dżaman

Anna Kotuła-Dybek

Wojciech Sienkiewicz

Zbigniew Koprukowniak

 

TECHNIK INFORMATYK

Iwona Szuryga

Grzegorz Czyżyk

Tomasz Hanc

Arkadiusz Oleszczuk

Janusz Suchocki

Mariusz Śliwa

Dariusz Wróblewski

Marcin Szlendak

TECHNIK MECHANIK

Elżbieta Lipska

Aleksander Woźnica

Marek Politowski

Dariusz Rój

Jarosław Suchań

Dawid Tatarynow

TECHNIK MECHATRONIK

Andrzej Dżaman

Anna Kotuła-Dybek

Elżbieta Lipska

Tomasz Wojciechowski

Dawid Tatarynow

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Janusz Falenta

Andrzej Lipski

Marek Politowski

Jarosław Suchań

 

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Janusz Falenta

Marek Politowski

Jarosław Suchań

 

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Janusz Falenta

Andrzej Lipski

Elżbieta Lipska

Marek Politowski

Jarosław Suchań

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Małgorzata Durko-Wojtaszak

Beata Mulsanowska

Dorota Seneczko-Babicz

Pedagog

Iwona Sobieszczuk

Rzecznik Praw Ucznia

Arkadiusz Oleszczuk

Godziny pracy

Iwona Sobieszczuk - pedagog
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
07.30 – 14.30 10.00 - 17.00 7.30 - 14.30 7.30 - 14.00 7.30 -13.00
Lucyna Sidoruk - doradca zawodowy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
11.00-15.30 8.00-10.30 10.00-14.00 - -

Katarzyna Truchlewska  – kierownik internatu

Barbara Grochowska

Darisuz Jakubczak

Maria Mazur

Edyta Podkańska

Alicja Swatowska

Janusz Soszyński

Radosław Bielak

Lucyna Sidoruk

Dariusz Rój