Dyrektor szkoły – Grzegorz Czyżyk
V‑ce dyrektor szkoły – Beata Świderska
JĘZYK POLSKI
Monika Dymel
Renata Jokisz –Rogucka
Beata Świderska
Elżbieta Wiewiór
Anna Bartoszewska
JĘZYK ANGIELSKI
Magdalena Bajkowska
Katarzyna Krzyżak
Katarzyna Łusiak
Waldemar Mierzwa
Emil Stachel
Beata Białowąs
JĘZYK NIEMIECKI
Joanna Kępka
Alicja Krzywińska
Aneta Misiewicz
GEOGRAFIA
Ewa Koziej
Agnieszka Wereszczyńska
CHEMIA
Paulina Makuch-Smętkowska
Janina Mikulska
BIOLOGIA
Beata Mulsanowska
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Mariusz Śliwa
MATEMATYKA
Dorota Lubaś
Edyta Sawosz
Anna Makuch
Wiesław Mazur
Adam Ziemba
FIZYKA
Teresa Ziarkowska
Joanna Grab
JĘZYK ROSYJSKI
Dorota Seneczko-Babicz
Mariola Wnukowska
HISTORIA
Barbara Kossak
Anna Szubartowska
Mariusz Śliwa
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Jacek Wnętrzak
Monika Niedźwiecka
Ewa Koziej
PLASTYKA
Samuel Najda
Ewa Słomczyńska
RELIGIA
Ks. Tomasz Milo
Wiesław Jezierski
Ireneusz Wojtaszak
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Joanna Kępka
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Mariola Wnukowska
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Zdzisław Biały
Dariusz Jabłoński
Mirosław Marzec
Andrzej Pieńkowski
Joanna Wadowska
Mieczysław Czwaliński
INFORMATYKA
Mariusz Śliwa
Grzegorz Jegorow
Iwona Szuryga
Tomasz Hanc
Grzegorz Jegorow
Elżbieta Senderska
Maciej Stachira
Grzegorz Czyżyk
Monika Gorczyca
ETYKA
Anna Bartoszewska
Agnieszka Olbryk- Dziaduszyńska
HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ
Mariusz Śliwa
TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ
Grzegorz Prus
Emil Stachel
Ireneusz Wojtaszak
Grzegorz Jegorow
Samuel Najda
TECHNIK ELEKTRYK
Anna Kotuła-Dybek
Wojciech Sienkiewicz
Leszek Szumski
Zbigniew Koprukowniak
Tomasz Wojciechowski
TECHNIK ELEKTRONIK
Anna Kotuła-Dybek
Wojciech Sienkiewicz
Zbigniew Koprukowniak
Leszek Szumski
TECHNIK INFORMATYK
Iwona Szuryga
Grzegorz Czyżyk
Tomasz Hanc
Arkadiusz Oleszczuk
Dariusz Wróblewski
Marcin Szlendak
Monika Gorczyca
Elżbieta Senderska
TECHNIK MECHANIK
Elżbieta Lipska
Aleksander Woźnica
Dariusz Rój
Jarosław Suchań
TECHNIK MECHATRONIK
Andrzej Dżaman
Anna Kotuła-Dybek
Elżbieta Lipska
Tomasz Wojciechowski
TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Janusz Falenta
Andrzej Lipski
Jarosław Suchań
TECHNIK PROGRAMISTA
Iwona Szuryga
Monika Gorczyca
Arkadiusz Oleszczuk
Marcin Szlendak
Dariusz Wróblewski
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Janusz Falenta
Jarosław Suchań
Andrzej Lipski
Anna Kotuła-Dybek
Dariusz Rój
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Janusz Falenta
Andrzej Lipski
Elżbieta Lipska
Jarosław Suchań
BIBLIOTEKA SZKOLNA
Beata Mulsanowska
Marzena Struska
Pedagog
Iwona Sobieszczuk
Rzecznik Praw Ucznia
Agnieszka Zając
Psycholog
Paulina Kruczyńska
Godziny pracy – pedagog szkolny
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
07.30 – 12.30 | 13.00 – 16.00 16.00 – 17.00 (godz. dodatkowa) | 07.00 – 13.00 | 7.30 – 12.00 | 8.00 – 12.00 |
Godziny pracy – Rzecznik Praw Ucznia
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
- | 11.40 – 12.25 | - | - | 9.10 – 9.55 |
Godziny pracy – Psycholog
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
8.30 – 14.30 | 11.30 – 16.30 | — — — – | 8.15 – 9.15 (godz. dodatkowa) 9.15 – 14.15 | — — — – |
Katarzyna Truchlewska – kierownik internatu
Barbara Grochowska
Darisuz Jakubczak
Maria Mazur
Edyta Podkańska
Alicja Swatowska
Janusz Soszyński
Radosław Bielak
Lucyna Sidoruk
Dariusz Rój