Dyrektor szkoły - mgr Barbara Baluk

V-ce dyrektor szkoły - mgr Janusz Najda

JĘZYK POLSKI

Monika Dymel
Renata Jokisz –Rogucka
Beata Świderska
Elżbieta Wiewiór

JĘZYK ANGIELSKI

Magdalena Bajkowska
Katarzyna Krzyżak
Agata Suchań
Monika Rutyna
Snieżana Wojtczak

JĘZYK NIEMIECKI

Joanna Kępka
Magdalena Martyniuk
Aneta Misiewicz

GEOGRAFIA

Ewa Koziej

CHEMIA

Janusz Soszyński

BIOLOGIA

Janusz Soszyński

WIEDZA O KULTURZE

Renata Jokisz –Rogucka
Anna Szubartowska

MATEMATYKA

Dorota Lubaś
Wiesław Mazur
Edyta Sawosz
Henryk Dziewulski
Agnieszka Smętkowska
Radosław Bielak
dr inż. Marzena Tomaszewska

FIZYKA I ASTRONOMIA

Marcin Dąbrowski
Janusz Najda
Teresa Ziarkowska
Iwona Chodorkowska

JĘZYK ROSYJSKI

Dorota Seneczko-Babicz
Mariola Wnukowska

HISTORIA

Barbara Kossak
Anna Szubartowska
Mariusz Śliwa

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Dariusz Jakubczak
Anna Szubartowska

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Jacek Wnętrzak

RELIGIA

Ks. Mariusz Kruk
Wiesław Jezierski
Joanna Wadowska
Ireneusz Wojtaszak

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Joanna Kępka

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Mariola Wnukowska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zdzisław Biały
Mieczysław Czwaliński
Dariusz Jabłoński
Leszek Leśniak
Mirosław Marzec
Andrzej Pieńkowski

INFORMATYKA

Elżbieta Lipska

Marcin Dąbrowski

Janusz Kuczyński

Mariusz Śliwa

ETYKA

Mariola Wnukowska

TECHNIKUM CYFROWYCH PROCESÓW GRAFICZNYCH

Grzegorz Prus

Adam Rogalski

Paulina Makuch-Smętkowska

Emil Stachel

Ireneusz Wojtaszak

TECHNIKUM ELEKTRYCZNE

Henryk Dziewulski

Tadeusz Haruk

Anna Kotuła-Dybek

Roland Mąka

Marek Politowski

Wojciech Sienkiewicz

Leszek Szumski

TECHNIKUM ELEKTRONICZNE

Andrzej Dżaman

Tadeusz Haruk

Anna Kotuła-Dybek

Wojciech Sienkiewicz

Anita Golec

 

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Grzegorz Czyżyk

Monika Gorczyca

Tomasz Hanc

Arkadiusz Oleszczuk

Janusz Suchocki

Mariusz Śliwa

Dariusz Wróblewski

Krzysztof Woźniak

Emil Stachel

TECHNIKUM MECHANICZNE

Elżbieta Lipska

Aleksander Woźnica

Marek Politowski

Dariusz Rój

TECHNIKUM MECHATRONICZNE

Henryk Dziewulski

Andrzej Dżaman

Anna Kotuła-Dybek

Elżbieta Lipska

Tomasz Wojciechowski

TECHNIKUM POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Janusz Falenta

Andrzej Lipski

Marek Politowski

Jarosław Suchań

 

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Janusz Falenta

Tadeusz Haruk

Roland Mąka

Marek Politowski

Jarosław Suchań

 

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Janusz Falenta

Tadeusz Haruk

Andrzej Lipski

Elżbieta Lipska

Marek Politowski

Jarosław Suchań

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Małgorzata Durko-Wojtaszak
Barbara Kossak
Beata Mulsanowska
Małgorzata Nieborak

Pedagog

Iwona Sobieszczuk

Psycholog

Michał Bochen

Rzecznik Praw Ucznia

Wojciech Sienkiewicz

Godziny pracy

Iwona Sobieszczuk - pedagog
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7.30-12.3013.00-16.007.30-11.308.00-14.007.30-10.30
Lucyna Sidoruk - doradca zawodowy
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
11.00-15.308.00-10.3010.00-14.00--
Michał Bochen - psycholog
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
-10.30-13.0011.00-13.00-8.30-14.30

Wychowawcy internatu

Katarzyna Truchlewska  – kierownik internatu
Barbara Grochowska
Dariusz Jakubczak
Janusz Soszyński
Alicja Swatowska
Emilia Wełna
Agnieszka Szczurek-Jokisz
Joanna Wadowska