Zawody strzeleckie SK LOK W Kumowej Dolinie

Zawody strzeleckie SK LOK W Kumowej Dolinie

czerwiec 2019r.

6 czerwca 2019r. na strzelnicy myśliwskiej PZŁ w Kumowej Dolinie członkowie i sympatycy SK LOK wraz z opiekunem p. Mariolą Wnukowską zorganizowali zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Honorowego Dawcy Krwi. Przed rozpoczęciem rywalizacji  uczestniczący zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa, obsługi broni oraz zapoznani z regulaminem strzelnicy. Po szkoleniu przystąpiono do rywalizacji w strzelaniu z KBKS-u. Niestety w tym roku zrezygnowano z broni krótkiej. Zawody przeprowadził Prezes Zarządu Rejonowego LOK w Chełmie pan Leszek Ligaj . W zawodach wzięło udział 41 członków koła LOK.

W kategorii indywidualnej na podium stanęli :
1. Hubert Kaniewski
2. p. Michał Bochen
3. Paweł Kaniewski

W kategorii drużynowej wygrała team w składzie:
Kacper Klimkowski
Bartłomiej Nowosad
p. Michał Bochen
p. Mariola Wnukowska

Drugie miejsce zajęła drużyna:
Hubert Kaniewski
Paweł Kaniewski
Adam Szymański
Jakub Połajdowicz

Zaś trzecie miejsce drużyna:
Krzysztof Dąbek
Przemysław Wójcicki
Marek Nowosad
Michał Rzeszut

Zwycięzcom wręczono medale oraz dyplomy, a panu Leszkowi Ligajowi w imieniu szkolnego koła LOK puchar za wieloletnią pomoc oraz uczestnictwo w zawodach .

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!